"А САД - ПО ЕВРОПСКО ПРОЛЕЋЕ!": Звезда изгубила од Лајпцига, а њен првотимац уопште нема дилему шта даље
НИЈЕ се Барак Бахар либио да укаже поверење од старта утакмице против Лајпцига у Лиги шампиона младом Владимиру Лучићу. Намучио је чуваре у неколико наврата и показао да се ради о великом таленту.
ФОТО: М. Вукадиновић
Анализирао је утакмицу и истакао да је екипа поново лоше ушла у меч, као што је то био случај у првом сусрету.
- Опет смо ушли у прво полувреме јако лоше, није било добро како смо изгледали, пробали смо да се припремимо, али је било лоше. У другом смо се дигли, добра су екипа и казнили су нас - рекао је Лучић за "ТВ Арена спорт".
Јасно је да ће Звезда 28. новембра против Јанг Бојса у Берну играти за пролеће у Европи.
- Идемо на победу, то нам преостаје да се боримо за треће место - закључио је млади репрезентативац Србије.
Подсетимо, црвено-бели после четири утакмице имају један бод, баш као и шампион Швајцарске.
БОНУС ВИДЕО: КОРЕОГРАФИЈА ЗА ПАМЋЕЊЕ: Ово су "делије" урадиле пред Звезда - Лајпциг у Лиги шампиона
Препоручујемо
НЕВИЂЕН ТРИЛЕР У ЛИГИ ШАМПИОНА: Црвена звезда и Лајпциг плесали по киши, Немци се на крају радовали!
07. 11. 2023. у 22:53 >> 19:20
АМЕРИКАНЦИ У НЕВЕРИЦИ: Ово што је Никола Јокић управо урадио нису могли ни да сањају
07. 11. 2023. у 20:06
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)