САДА И ЗВАНИЧНО: Сандро Тонали суспендован из фудбала на 10 месеци
Фудбалски клуб Њукасл потврдио је данас на званичном сајту да је фудбалер Сандро Тонали почевши од петка 27. октобра суспендован на 10 месеци због умешаности у аферу са клађењем.
фото: ЕПА
Светска фудбалска федерација (ФИФА) је у петак послала допис Њукаслу у ком се Тоналију (23) потврђује суспензија коју му је претходно изрекао Фудбалски савез Италије.
- ФИФА је потврдила казну коју је претходно изрекао ФС Италије, Тонали је суспендован на 18 месеци, од чега ће му осам у старту бити смањено јер је фудбалер прихватио да иде на терапије за лечење зависности од клађења и учествује у едукативним програмима у Италији намењен борби против зависности од коцке - стоји у саопштењу Њукасла.
Тонали ће први такмичарски меч по истеку суспензије моћи да одигра најраније 27. августа следеће године, што значи да ће пропустити остатак ове сезоне, а неће моћи да игра ни за Италију на Европском првенству, под условом да се шампион "старог континента" пласира на завршни турнир.
БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
24. 03. 2026. у 13:15
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)