КАКО ЈЕ ОВО МОГУЋЕ: Гол из Босне и Херцеговине "подигао прашину" (ВИДЕО)

19. 10. 2023. у 13:36

ФУДБАЛЕРИ Борца из Бањалуке остали су непоражени у другом колу Премијер лиге против Сарајева (1:1) уз необичну ситуацију која је виђена у другом полувремену.

КАКО ЈЕ ОВО МОГУЋЕ: Гол из Босне и Херцеговине подигао прашину (ВИДЕО)

Гости су повели голом Ајдина Хасића у 68. минуту меча. Предност су чували све до саме завршнице меча, а када је изгледало да ће однети цео плен, уследио је шок за Сарајлије.

Борац је изједначио голом Зорана Квржића у 95. минуту, а деловало је на први поглед да је гол постигао из офсајда.

Након центаршута са леве стране и ударца главом, голман гостију одбио је лопту до Квржића који је успео да затресе мрежу.

У Босни и Херцеговини још увек нема ВАР-а, те је гол признат.

БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда