КАКАВ КИКС НАЈБОЉЕГ ДЕФАНЗИВЦА: Вирџил ван Дајк завио Ливерпул у црно

08. 10. 2023. у 19:02

Фудбалери Брајтона и Ливерпула одиграли су данас без победника, 2:2 у мечу осмог кола Премијер лиге.

Голове за Брајтон постигли су Симон Адингра у 20. и то након велике грешке Вирџила ван Дајка. Играо се 20. минут када је Холанђанин додао лопту у ноге Адингри који је у наставку акције искористио лоше постављање голмана Алисона и погодио мрежу гостију.

Други погодак постигао Луис Данк у 78. минуту. Оба гола за госте дао је Мохамед Салах у 40. и 45. минуту.

Британски медији наводе да Ливерпул није успео да савлада Брајтон ни у четвртом узастопном мечу у свим такмичењима.

Ливерпул се тренутно налази на трећем месту на табели са 17 бодова, док је Брајтон шести са 16.

Вест Хем и Њукасл одиграли су у Лондону 2:2. Код домаћих, у листу стрелаца уписали су се Томас Соучек у осмом и Мохамед Кудус у 89. минуту. Оба гола за Њукасл постигао је Александер Исак - у 57. и 62. минуту.

Вест Хем је седми на табели са 14 бодова, док је Њукасл осми са 13.

Вулверхемптон и Астон Вила одиграли су нерешено - 1:1.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

МРАЧНА СТРАНА ИСТИНЕ: У Украјини убијен двоструки шампион Европе - ружне прошлости

РАТ у Украјини и даље је, са правом, један од најважнијих догађаја на свету, а најновије вести везане за тај оружани сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из спорта.

07. 05. 2024. у 16:17