ЗВЕЗДА ЈЕ СИМБОЛ СРПСТВА: Црвено-бели уплатили помоћ породицама жртава у Бањској
Фудбалски клуб Црвена звезда уплатио је помоћ породицама жртава у Бањској, саопштено је данас на званичном сајту клуба.
FOTO: FK Crvena zvezda
"ФК Црвена звезда, као један од највећих симбола српства, осећа моралну одговорност да у сваком тренутку буде уз наш народ на Космету. Трагедија која је задесила часне и поштене фамилије у јужној српској покрајини, дубоко нас је све погодила. У складу са тим ће ФК Црвена звезда уплатити по 10 хиљада евра као једнократну помоћ породицама страдалих јунака. Црвена звезда је клуб свог народа и биће свуда уз њега у свим тешким ситуацијама", стоји у саопштењу клуба са стадиона "Рајко Митић".
Препоручујемо
КАКВА ДРАМА! Никола Јокић је опет исписао историју НБА лиге, а онда...
25. 03. 2026. у 06:48
БОЛЕСНИЦИ! Ево шта су Црногорци урадили пред меморијал "Андрија Делибашић" (ВИДЕО)
25. 03. 2026. у 06:34
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)