"ПОЧИВАЈ У МИРУ, БРАТЕ"! Звездаши се опраштају од Србина убијеног на Косову

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 09. 2023. у 12:09

Србија тугује за тројицом Срба који су мучки убијени на Косову и Метохији од руке самопроглашених власти лажне државе Косово на простору јужне српске покрајине. На КиМ је проглашена тродневна жалост због убиства Игора М., Стефан Н. и Бојана М., а за среду, 27. септембар, Дан жалости је проглашен и на простору централне Србије.

ПОЧИВАЈ У МИРУ, БРАТЕ! Звездаши се опраштају од Србина убијеног на Косову

Фото: Принтскрин

Због убиства и Дана жалости изгледно ће бити одложен и 171. вечити дерби између Партизана и Црвене звезде.

Међутим, делије тугују и због чињенице да је убијени Стефан био велики навијач српског првака, али и поштен и добар човек.

Међу првима се огласио Вујадин Савић, некадашњи капитен црвено-белих, а сада члан стручног штаба на Маракани.

Када су вест о погибији пренеле и навијачке групе, уследиле су поруке саучешћа свом навијачком брату.

 - Слава ти. Почивај у миру, брате. Вечнаја памјат - углавном су речи које се понављају у објавама звездаша.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.

21. 03. 2026. у 07:20

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)