ЛАЈПЦИГ "РАЗБИО" ЈАНГ БОЈС: Већ сада им распршили снове о другој позицији

Александар Илић
Александар Илић

19. 09. 2023. у 21:09

Фудбалери Лајцпига победили су данас као гости Јанг бојс резултатом 3:1 у мечу групе Г у којој је и Црвена звезда, док су Милан и Њукасл одиграли без голова на старту групе Ф Лиге шампиона.

ЛАЈПЦИГ РАЗБИО ЈАНГ БОЈС: Већ сада им распршили снове о другој позицији

Танјуг/АП

Лајпциг је преко дефанзивца Симакана повео већ у трећем минуту, али је Елиа донео изједначење у 33. минуту.

Квалитет гостију је дошао до изражаја у финишу меча. Шлагер је у 72. минуту вратио вођство немачком клубу, а победу је оверио резервиста Шешко у 90+2. минуту.

Црвена звезда ће у наредном колу групе Г дочекати Јанг бојс, док ће Лајпциг угостити Манчестер сити.

Милан и Њукасл су одиграли без голова на повратку "сврака" у Лигу шампиона после 20 година.

Домаћин је имао више од игре, али је изостао гол, па су обе екипе на крају узеле по бод.

У групи Ф коју су медији назвали "групом смрти" одмах после жреба су још и ПСЖ и Дортмунд који играју у Паризу од 21 час.

БОНУС ВИДЕО: Барселона прославила титуле: Хиљаде навијача поздравило фудбалере и фудбалерке

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 06:30

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју