ДЕВЕТ ПОГОДАКА У БАЧКОЈ ТОПОЛИ: ТСЦ се учврстио на лидерској позицији

16. 09. 2023. у 21:18

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ и Вождовца уписали су победе у 7. колу СУперлиге Србије.

ФК ТСЦ

Поново су домаћинибили успешни. Вождовац је на свом терену савладао екипу Младости из Лучана са 3:1, после боље игре у другом полувремену, а ТСЦ је у правој голеади у Бачкој Тополи савладао Железничар из Панчева са 6:3!

ТСЦ се овим тријумфом учврстио на лидерској позицији. Има 19 бодова, четири више од Црвене звезде и шест од Партизана који има два сусрета мање.

Виђена су два гола Ифета Ђаковца у првих десет минута, а онда и погодак Петра Станића у 37. минуту су практично решили питање победника у Бачкој Тополи.

У наставку, Ђорђевић је у 55, минуту смањио на 3:1, да би затим Цветиновић у 67. и Пантовић у 77. минуту својим головима допринели ''петарди'' домаћина.

Својим другим голом Ђорђевић је смањио на 5:2, а Шушњар у 90. минуту и на 5:3 после опуштања домаћих у финишу.

Али, било је времена за још један гол ТСЦ-а, а постигао га је бивши везиста Звезде Милош Вулић у надокнади времена.

Када је у питању меч на ''Крову'', Бурмаз је довео Вождовац у вођство у 16. минуту меча, изједначио је Варјачић пред крај полувремена, а у наставку још два гола ''змајева'' - Вујановић у 48. и Митровић за коначних 3:1 у корист Вождовца.

УБИЈЕН АЛЕКСАНДР ПЕЛЕШЕНКО: Двоструки шампион Европе погинуо у Украјини

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.

06. 05. 2024. у 15:30