БРАВО, МИТРЕ: Знате ли колико је пута српски голгетер постигао хет-трик за "орлове"?
АЛЕКСАНДАР Митровић је у недељу увече у Каунасу постигао свој трећи хет-трик у дресу Србије. Први је креирао 9. јуна 2018. године у пријатељском мечу са Боливијом (5:1), пред СП у Катару.
ФОТО: Профимедиа
Други је био 24. септембра 2022. године у мечу Лиге нација са Шведском (4:1), а овај последњи против Литваније улази у сећање и због тога што је Митровић три гола дао за 21 минут (21, 31. и 43. минут меча).
- Срећан сам због победе и голова. Сваки од њих поклањам по једном свом детету, а лопта коју сам добио на поклон ће да заврши код најстаријег Луке. Срећан сам и због чињенице да су ово моји први голови у овим квалификацијама. Можда сам мало касније почео да се уписујем у стрелце, али за праве победе никада није касно - признао је Митровић.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса
Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).
27. 05. 2026. у 07:20
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)