УЖАС! Репрезентативац убијен у пуцњави, пре шест месеци чувао Месија
Репрезентативац Панаме Гилберто Ернандез убијен је у недељу у домовини, након пуцњаве која се догодила на улици у Колону!
Фото: Профимедиа
Светски медији јављају да је Ернандез, иначе дефанзивац Атлетико Индепедијентеа, убијен током насумичне пуцњаве на групу људи. Међутим, само је поменути фудбалер изгубио живот. Сви остали су рањени.
Наводно, двојица момака су стигли на место несреће таксијем и почели су да пуцају, а наводи се и да су под присилом натерали таксисту да их вози тамо. Возач је недуго затим ухапшен.
Ернандез је имао 26 година и за репрезентацију Панаме је дебитовао у марту ове године против Гватемале. Такође, 24. марта 2023. био је у националном тиму у поразу од Аргентине, када је Лионел Меси дао сјајан гол у 89. минуту.
Препоручујемо
ЕГЗОДУС У МИНХЕНУ: Петорица добила отказ, укључујући бившег звездаша и партизановца
01. 07. 2026. у 17:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
КАКАВ ДАН ЗА ПАРТИЗАНОВЦЕ! Након Раће Петровића у Хумску стигла још једна легенда црно-белих
Велики дан у Хумској.
01. 07. 2026. у 16:51
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)