СРПСКИ ОДГОВОР НА ГЛАСИНЕ! Ово је Душан Влаховић урадио на старту нове сезоне Серије А (ВИДЕО)

20. 08. 2023. у 22:47 >> 22:48

ДУШАН Влаховић је целог лета "сељен" из Јувентуса од стране енглеских, делом шпанских, али и италијанских медија, али не само да је остао веран торинском клубу, већ је на старту нове сезоне одушевио навијаче "старе даме".

Наиме, у првом колу Серије А, Јуве је гостовао у Удинама, а већ у другом минуту Влаховић је преузео улогу главног играча на себе.

Српски ас је тада са правог места пратио неорганизован напад Удинезеа, дошао до лопте, а онда правовремено упослио Кијезу који је постигао гол за 0:1 (ВИДЕО).

Само 18. минута касније, наш репрезентативац је и сам био стрелац - једно играње руком домаћег играча у свом казненом простору донело је пенал Јувентусу, а Влаховић га је врло добро извео - за 0:2 (ВИДЕО) и бурну прославу пред навијачима клуба за који наступа.

Пред сам одлазак на велики предах, Јувентус је после добре акције коју је започео Кијеза повећао предност на три разлике, и то поготком Рабиоа, на асистенцију Камбијаса.

У нешто "сиромашнијем" другом полувремену, Душан Влаховић је успео још једном да затресе мрежу, но тај погодак је поништен због офсајда, а резултат је до самог краја остао поменутих 0:3.

Поменути српски репрезентативац је играо до 85. минута, а неискоришћена резерва остао је његов сународник, Филип Костић, уместо ког је по левој страни шпартало појачање Андреа Камбијасо.

У наредном колу, у недељу 27. августа, Јувентус ће угостити Болоњу, за коју је Камбијасо играо до овог лета.

Иначе, на утакмици у Удинама, играо је још један репрезентативац наше земље - за домаћине је у другом полувремену наступио Лазар Самарџић, ког су италијански медији прошле недеље већ преселили у Интер, али се тај трансфер (за сада) изјаловио.

Бонус видео: Навијачи Олимпијакоса и Звезде заједно скандирали "Косово је Србија"