"СВИ БИ ТРЕБАЛО ДА ИГРАЈУ КАО ОН!" Барак Бахар одушевљен једним фудбалером Звезде

Дарко Николић
Дарко Николић

19. 08. 2023. у 22:29

Црвена звезда и Спартак одиграли су меч 4. кола Суперлиге Србије на "Маракани", а реакција Звездиног тренера, Барака Бахара, била је очекивана имајући у виду шта се дешавало на овој утакмици.

СВИ БИ ТРЕБАЛО ДА ИГРАЈУ КАО ОН! Барак Бахар одушевљен једним фудбалером Звезде

FOTO: FK Crvena zvezda

Подсетимо, Звезда је победила и Спартак, резултат је гласио 3:0, после чега је Бахар, још док је био уз ивицу игралишта, за ТВ Арена спорт најпре рекао:

- Прво полувреме је било боље него друго. Били смо на коректном нивоу, у другом смо желели да то поправимо, али нисмо успели. На крају, дошло је до тога да утакмица буде слабијег темпа и због тога морамо да поправимо неке ствари. Није ми се свидело друго полувреме, јер знам да можемо и морамо да будемо бољи. Пре свега, морамо да постижемо више голова, да боље играмо пресинг, а не да дозволимо ривалу да контролише утакмицу више него што треба - рекао је прво Бахар.

Упитан како му се чинила игра младог Владимира Лучића, одговорио је "без длаке на језику":

- Он ради врло напорно, учествовао је у акцији код гола, стварно се трудио и потребно нам је да цео тим има такав приступ - похвалио је офанзивца Звезде израелски стручњак.

БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА И РЕАКЦИЈА: Овако је Лука Јовић реаговао на повике "делија"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука