ЛИВЕРПУЛ СЛАВИО НАКОН ПРЕОКРЕТА: Фулам тоне без Александра Митровића
Фудбалери Ливерпула су у другом колу Премијер лиге преокретом победили Борнмут 3:1, док је Фулам без Александра Митровића изгубио код куће од Брентфорда 0:3.
Танјуг/АП
Борнмут је у Ливерпулу повео већ у трећем минуту голом Семења, али је домаћин већ до полувремена преокренуо. Луис Дијаз је изједначио на 1:1 у 28. минуту, да би Мохамед Салах у 36. минуту лоше извео пенал, али је натрчао на одбијену лопту и донео домаћину преокрет.
Ливерпул је у 58. минуту остао без Алексиса Мекалистера који је због погибељног старта добио директан црвени картон, али је домаћин и са играчем мање преко Дијега Жоте у 62. минуту оверио победу.
Фулам је убедљиво поражен код куће од Брентфорда, а Митровић није био у протоколу, јер је према тврдњама енглеских медија у Ријаду где завршава трансфер у Ал Хилал, мада званичне потврде за то још увек нема.
Домаћин без капитена није успео да се одупре градском ривалу који је славио на крилима Јоана Висе, који је постигао гол у 44. минуту, а затим у 66. изборио пенал и црвени картон за Тима Рима.
Најстрожу казну је искористио Брајан Мбеумо, а исти играч је голом у трећем минуту надокнаде поставио коначан резултат.
Брајтон је као гост декласирао Вулверхемптон (4:1), а заблистали су двоструки стрелац Соли Марч и Кауро Митома и Первис Еступињан који су међусобно разменили по гол и асистенцију.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
Препоручујемо
БРАВО, ИВАНА: Вулета изборила финале Светског првенства, Милица Гардашевић није успела
19. 08. 2023. у 14:22 >> 14:44
ЂОКОВИЋ НАКОН ПОБЕДЕ НАД АМЕРИКАНЦЕМ: ''Мислим да сам одиграо феноменалан меч''
19. 08. 2023. у 10:34
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)