ПРЕМИНУЛА ЛЕГЕНДА ХАЈДУКА И ПАРТИЗАНА: Одлазак некадашњег репрезентативца Југославије
Легендарни фудбалер Партизана и Хајдука из Сплита Мирослав Бошковић Галеб преминуо је у 76. години живота.
Фото: Архива Новости
Фудбалску каријеру започео је у Задру, након чега је уследио одлазак у Хајдук из Сплита. У дресу „билих“ уписао је 405 наступа, постигао је 31 погодак. Две сезоне је носио дрес Партизана, после тога се опробао у француском Анжеу.
Каријеру је окончао у Синђелићу из Београда.
За репрезентацију Југославије дебитовао је 25. јуна 1968. године против Бразила.
БОНУС ВИДЕО: Арена сведочила сјајној игри Србије
Препоручујемо
ПАРТИЗАН СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ! Игор Дуљај: Верујем у пролаз у плеј-оф Лиге конференција
16. 08. 2023. у 12:55
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај
НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.
21. 12. 2025. у 09:04
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су данас урадили навијачи у Хрватској - и тиме се хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
21. 12. 2025. у 18:19
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)