ЗАШТО ГРАДИМО СТАДИОНЕ? Људи воле да гледају фудбал, да склонимо децу од улица

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић током гостовања на ТВ Пинк у емисији "Ново јутро" говорио је о изградњама стадиона у нашој земљи.

ЗАШТО ГРАДИМО СТАДИОНЕ? Људи воле да гледају фудбал, да склонимо децу од улица

Фото: Министарство финансија

Он је истакао да се стадиони граде због тога што људи у Србији воле фудбал.

- А зашто стадиони? Зато што немамо стадионе. Зато што људи воле да гледају фудбал.  Да склонимо децу од улице, стадионе ћемо дати страним агенцијама да воде - рекао је Вучић.

Говорећи о појединцима који критикују све каже да су они остали у прошлости.

- Људи су остали у прошлости. Они су на нивоу да је плата у Србији 250 евра. Они само кукају. Нећете се ослободити ове врсте критика, али она је бесмислена, али она нас тера да радимо више - рекао је Вучић.

Подсетимо, до сада су урађени стадиони у Лозници, Лесковцу, Зајечару, а у децембру 2026. године биће изграђен Национални стадион на коме ће играти репрезентација Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (185)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?