ХАВЕРЦ ДЕБИТОВАО: Артета још не зна где му је право место
Менаџер Арсенала Микел Артета изјавио је данас да ће бити потребно време да се немачки фудбалер Каи Хаверц уклопи у лондонски клуб, преносе британски медији.
Микел Арета фото: ЕПА
Хаверц је пре 16 дана стигао у Арсенал из Челсија за 65 милиона фунти.
"Морамо да видимо како се прилагођава. Упознајемо се и градимо односе, а време ће показати где се најбоље уклапа", рекао је Артета за Би-Би-Си (ББЦ).
Британски медији наводе да би до краја дана уговор са Арсеналом требало да потпише капитен Вест Хема Деклан Рајс за 105 милиона фунти.
Арсенал ће у недељу отпутовати у САД где ће одиграти три пријатељске утакмице.
Препоручујемо
БЕРНАРДНО СИЛВА ЈОШ НИЈЕ ДОНЕО ОДЛУКУ: Барселона је једна од опција, али...
07. 06. 2026. у 23:17
ХРВАТИ СЕ УМАЛО ОБРУКАЛИ! Ево ко је спречио сензацију у 90+3. минуту!
07. 06. 2026. у 23:02
СРБИЈА ПОСЛЕ ЕКСПА ДОБИЈА ВЕЛИКО ТАКМИЧЕЊЕ? Дејан Томашевић открио планове
07. 06. 2026. у 23:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
НИШТА ОД ЕВРОПЕ! Ево где ће Душан Влаховић наставити каријеру!
Растанак српског репрезентативца са Јувентусом не довооди се у питање.
07. 06. 2026. у 16:15
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)