ГОЛЕАДА ПАРТИЗАНА НА СТАРТУ ПРИПРЕМА: Црно-бели напунили мрежу ривала, али тек после ужаса на терену (ВИДЕО)

02. 07. 2023. у 19:32

Фудбалски клуб Партизан силовито је кренуо на припремама.

Црно-бели су са 5:0 победили словеначки Технотим у свој првом пријатељском мечу, а голове су постигли Трифуновић у 53. минуту, Алексић у 57, Терзић у 61. и 82, те Натхо из пенала у 74.

Меч је остао у сенци тешке повреде Партизановог Јевремовића, коме је нога страдала у 32. минуту приликом једног дуела.

Игор Дуљај, тренер црно-белих, одлучио је да у првом полувремену играју Поповић, Филиповић, Илић, Марковић, Антић, Белић, Мирчетић, Јевремовић, Петковић, Мениг и Баждар, а у другом Стевановић, Илић, Саничанин, Пантић, Живковић, Шеховић, Стјепановић, Трифуновић, Натхо, двоструки стрелац Терзић и Алексић.

Бонус видео: Ново у Земунелу - Партизаново брдо за трчање