КАНГВА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ? ''Шумари'' загризли за фудбалера Звезде
Фудбалски клуб Црвена звезда разговарао је са енглеским премијерлигашем Нотингем форестом око Кингса Кангве, јавља новинар "Гардијана" Ед Аронс.
FOTO: FK Crvena zvezda
Конкретно, Нотингем форест жели Кангву у својим редовима и говори се о цифри од 3.000.000 евра. Осим Енглеза, ту су још Селтик, Фјорентина, Лил и Монпеље.
Фудбалер Звезде је одиграо 32 утакмице у црвено-белом дресу и уписао осам погодака.
БОНУС ВИДЕО: ВАТРОМЕТ, БАКЉЕ КАО НИКАД ПРЕ... Кад "Мераклије" и Ниш славе 100. рођендан Радничког
Препоручујемо
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила веома занимљив дубл.
16. 12. 2025. у 07:05
ВЛАДИМИР ПУТИН ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Руски председник се ванредно огласио: "Снажан и одлучан карактер!"
Откако је почео рат у Украјини, Русија нема много добрих вести са међународних меридијана, услед бројних санкција Запада, али - Владимир Путин, председник Руске Федерације, данас је веома поносан.
16. 12. 2025. у 12:20
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)