АЗАР СУРОВО ИСКРЕН: Одмарао сам две-три године, спреман сам да и даље играм фудбал

Танјуг

18. 06. 2023. у 14:17

БИВШИ фудбалер Реала и белгијске репрезентације, Еден Азар, изјавио је да још не зна где ће да настави играчку каријеру, преноси белгијски "РТЛ".

АЗАР СУРОВО ИСКРЕН: Одмарао сам две-три године, спреман сам да и даље играм фудбал

FOTO: EPA

Овај 32-годишњак је недавно раскинуо уговор са Мадриђанима. Он је са трибина синоћ бодрио репрезентацију Белгије на мечу са Аустријом (1:1) у оквиру квалификација за Европско првенство 2024. године у Немачкој.

Навијачи Белгије су на полувремену меча истакли транспарент са натписом "Хвала, Еден". Азар се после Светског првенства у Катару опростио од националног тима.

- Усрећило ме ово. Доказ је да сам направио доста добрих ствари. Тренутно само осећам срећу. Хтео сам да помогнем Белгији на овој утакмици, било ми је тешко да гледам меч... Не знам шта ће да буде у будућности. После три компликоване године хтео сам више времена да проведем са породицом, да одем на одмор, као сви нормални људи - рекао је белгијски фудбалер.

Демантовао је прича да планира да оконча играчку каријеру.

- Читам о себи доста ствари ових дана. И доста бесмислица. Још се осећам добро. Спреман сам даље да играм професионални фудбал. Одмарао сам се две-три године. Још имам енергије - истакао је Азар.

Азар је у Реал стигао 2019. године из Челсија, а за мадридски клуб одиграо је 76 утакмица и постигао је седам голова.

БОНУС ВИДЕО: ШАМПИОНСКА ЖУРКА НА МАРАКАНИ: Црвена звезда је (поново) шампион Србије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.

21. 03. 2026. у 07:20

Коментари (1)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)