ЗВЕЗДА КУПУЈЕ СВОГ ИГРАЧА: Црвено-бели јачају бедем из Словеније

Док се на "Маракани" најављују потенцијалне "бомбе" овог лета и склапање тима за групну фазу Лиге шампиона по укусу новог тренера Барака Бахара, "црвено-бели" би из другог плана у своје редове могли да врате талентованог штопера.

ЗВЕЗДА КУПУЈЕ СВОГ ИГРАЧА: Црвено-бели јачају бедем из Словеније

ФОТО: ФК Црвена звезда

Како јавља "Спортски журнал", спортски директор Митар Мркела и скаутинг служба шестоструког узастопног шампиона Србије прате дешавања у шампионату Словеније, а тамо наступа и некадашњи играч "црвено-белих" Андреј Ђурић, који би могао да се врати на "Маракану".

Ђурић је штопер Домжала рођен 2003. године, а у Словенију је отишао из Црвене звезде ове зиме, уз могућност да га учесник Лиге шампиона врати у своје редове уз обештећење од 250.000 евра.

Иза себе млади репрезентативац Србије који је прошао све млађе категорије Црвене звезде има веома добру сезону у Домжалама за које је одиграо 31 утакмицу у првенству Словеније и постига два гола изборивши пласман у Лигу конференција.

Фото: ФК Црвена звезда

 

Што се осталих словеначких мета тиче, Звезди су одраније занимљиви млади 19-годишњи штопер Олимпије из Љубљане Марчел Ратник и најбољи стрелац шампионата Словеније Жан Випотник који је у овој сезони постигао 20 голова у дресу Марибора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (1)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ