ШУРБАТОВИЋ ОСУДИО НАПАД НА ГОЛМАНА ЗВЕЗДЕ: Утврдићемо чињенице и казнити Борјановог нападача

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде ремизирали су против Радничког у Крагујевцу резултатом 1:1, а велики бод домаћина пао је у сенку након што је један од навијача напао Милана Борјана.

ШУРБАТОВИЋ ОСУДИО НАПАД НА ГОЛМАНА ЗВЕЗДЕ: Утврдићемо чињенице и казнити Борјановог нападача

FOTO: M. Vukadinović

Један од навијача "црвених ђавола" искористио је прилику док се Борјан сликао са децом те га је ударио, а након свега огласио се и генерални секретар ФСС Јован Шурбатовић.

- ФСС најоштрије осуђује сваку врсту насиља и будите сигурни да ће његови органи брзо и адекватно реаговати. Директор Суперлиге Србије је на основу извештаја делегата већ поднео пријаву Дисциплинској комисији, која ће утврдити чињенице и изрећи одговарајуће дисциплинске мере у складу с правилником. Сигуран сам да ће и надлежни државни органи реаговати у складу са законом о спречавању насиља на спортским манифестацијама - поручио је Шурбатовић.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: Сви иду даље! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: "Сви иду даље!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

19. 06. 2026. у 12:30

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

Од агенције до мултимедијалне платформе: ТАНЈУГ телевизија обележила пет година рада