СРБИН НАЉУТИО БОГИЊУ: Аталанта одржала час фудбала Верони

20. 05. 2023. у 19:53

Фудбалери Аталанте савладали су Верону са 3:1 у мечу 36. кола италијанске Серије А.

Танјуг/АП

Гостима, који се боре за опстанак вођство је у 11. мминуту донео репрезентативац Србије Дарко Лазовић

Ипак, није дуго требало Аталанти да изједначи. Након свега 11 минута Давиде Запакоста домаћина је вратио на "нулу".

Потом је хрватски нападач Марио Пашалић искористио грешку голмана Вероне, те се прошетао до гола.

Све дилеме око победника разрешио је нападач "богиње" Расмус Хојлунд поготком у 62. минуту.

Аталанта је након освојена три бода на деоби петог места са Миланом и има 61 бод.

Верона заузима 18. место које води у Серију Б са 30 бодова колико има и тренутно "безбедна" Специја на 17. месту, али и утакмицу мање у односу на конкурента.

БОНУС ВИДЕО: Мераклије почеле обележавање стогодишњице Радничког из Ниша

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17