СРБИ СЕ ПОКАЈАЛИ: Огласио се тренер Фиорентине после скандала са Јовићем и Терзићем

Марко Паунић
Марко Паунић

15. 05. 2023. у 14:49

Српски фудбалски репрезентативци Лука Јовић и Алекса Терзић упутили су јавно извињење свима у Фиорентини, а посебно тренеру Вићенцу Италијану, због спорне објаве на друштвеним мрежама.

СРБИ СЕ ПОКАЈАЛИ: Огласио се тренер Фиорентине после скандала са Јовићем и Терзићем

FOTO: EPA

После пораза у Лиги конференција од Базела (1:2) у редовима "љубичастих" морали су да се баве стварима које немају везе са тереном, а у центру пажње су били Лука Јовић и Алекса Терзић.

После утакмице они су поделили објаву са фан странице која је посвећена Луки Јовићу, а да вероватно нису ни прочитали пажљиво шта ту пише:

- Тактичка катастрофа тренера Италиана. Требао је да задржи исту поставу као против Наполија. Играли су доста добро, посебно Јовић и Терзић. Изгледали су спремно и грешка је била што је обојицу оставио на клупи. Држи се, човече, најјачих 11. Он не само да ротира, него уводи играче који месецима нису играли и то у овако битној утакмици. Италиано нема визију игре - гласила је "спорна" порука.

Одмах пошто су схватили шта су радили, Срби су се извинили, а тренер Виоле је појаснио да је прихватио извињење српских репрезентативаца.

- Знате како, када дођу у моју канцеларију тражећи опроштај, ужаснути оним што се догодило, не можете да поступите другачије него да им опростите. Знају да су омаловажили све, али су се покајали и та тема је за мене затворена. У наредних 20 дана морамо сви да будемо уједињени - појаснио је Италијано.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих