"НЕШТО САМ ЛОШИЈЕ ПРИПРЕМИО МЕЧ": Жарко Лазетић после утакмице ТСЦ - Партизан
ТРЕНЕР ТСЦ-а, Жарко Лазетић, после пораза од Партизана (1:3) истакао је да је лоше припремио тактику, као и да су црно-бели заслужено тријумфовали.
ФОТО: М. Вукадиновић
Он сматра да је његова екипа примила голове из ничега, онако како уме.
- Прво честитам Партизану на добро припремљеној утакмици. Били смо нервозни, иако смо губили лопте, улазили у несигурност. Гурали смо лопте Партизану, а после прве две смо се повлачили још више. Голове смо примали из ничега, као што умемо. Ја сам нешто лошије припремио утакмицу. Није ме ничим изненадио, Белић и Колорадо су били идовољон агресивни, нисмо се довољно добро снашли - рекао је Лазетић после меча за "ТВ Арена спорт".
Упркос поразу ТСЦ и даље држи све у својим рукама. Екипа из Бачке Тополе заузима друго место на табели са 65 бодова, колико има и трећепласирани Чукарички, док је Партизан четврти са 61.
Подсетимо, екипа која заврши друга на табели Суперлиге Србије играће у квалификацијама за Лигу шампиона.
БОНУС ВИДЕО: ТСЦ ГУБИО САМО ОСАМ МИНУТА: Саша Јовановић анулирао предност Партизана после слободњака
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
НИКОЛА ЈОКИЋ ИСПРЕПАДАО БАРАКА ОБАМУ! Дибидус неочекивана сцена на НБА Ол-стар утакмици! (ВИДЕО)
"NBA All Star". Чувене три речи које су, нажалост, последњих година значиле све само не истинско кошаркашко уживање, поново су привукле огромну пажњу. А Никола Јокић је био саставни део тог обновљеног спектакла.
15. 02. 2026. у 23:52
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)