ГОТОВО ЈЕ! Потписао Милинковић-Савић, уговор до 2026. године!
ДАНАС је званично објављена информација да је голман Торина, Вања Милинковић-Савић потписао нови уговор са клубом.
Фото: М. Вукадиновић
Српски репрезентативни голман потписао је уговор до 2026. године, што је награда за одличне партије током последњих месеци.
Милинковић-Савић се усталио и на голу репрезентације Србије, а сада је извесно да ће и дуги низ година провести су славном италијанском клубу.
Србин је у Торино стигао из пољске Лехије још 2017. године, али је прво морао на каљење у Спал, Асколи и Стандард из Лијежа.
Претходно је као дете Војводине и тинејџер отишао у Манчестер јунајтед, али није успео да се озбиљније наметније на "Олд трафорду".
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЈОКИЋ ДОБИО НАЈГОРЕ МОГУЋЕ ВЕСТИ: Николи ово заиста није требало пред плеј-оф
07. 04. 2023. у 16:30
ПАРТИЗАН ДОБИО ВЕЛИКУ ПОДРШКУ ПРЕД МОНАКО: Новак Ђоковић изненадио црно-беле!
07. 04. 2023. у 14:29
"ПАРТИЗАН МОЖЕ ДА ОСВОЈИ ЕВРОЛИГУ": Каква изјава бившег тренера Црвене звезде
07. 04. 2023. у 13:20
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)