ТСЦ И ВОЈВОДИНА У ДЕРБИЈУ СЕВЕРА ИГРАЈУ МЕЧ СА ВЕЛИКИМ УЛОГОМ: Европска битка за фудбалске сладокусце

НА северу Србије ће сутра(17.00) озбиљно "кувати" у дербију између ТСЦ и Војводине који би у значајној мери могао да утиче на борбу за европске визе.

ТСЦ И ВОЈВОДИНА У ДЕРБИЈУ СЕВЕРА ИГРАЈУ МЕЧ СА ВЕЛИКИМ УЛОГОМ: Европска битка за фудбалске сладокусце

ФОТО: М. Вукадиновић

- Јако их поштујемо и знамо како могу бити опасни, јер имамо искуство са њима од прошле године, тако да ће ово сигурно бити једна веома захтевна и интересантна утакмица. Јасно нам је и да сви желе ову позицију на којој смо ми, али ко год би пожелео да буде на нашем месту, мора прво да нас победи - подвукао је тренер ТСЦ Жарко Лазетић.

Слично размишљају и у табору Војводине.

- ТСЦ је довео неколико појачања и такмичарски су још јачи него претходне сезоне. Међутим, ми идемо као и до сада, од меча до меча, да наставимо низ и рекао сам играчима пре овог меча да још нисмо ништа урадили, да нисмо везали две победе. Морамо да наставимо да растемо од утакмице до утакмице - истакао је шеф струке "лала" Радослав Батак.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ