МИТРОВИЋ ОВО НИКАКО НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ЧУЈЕ: Лоше вести за Србина и Фулам
Фулам и Александар Митровић могли би да остану без Португалца!
FOTO: AP/Tanjug
Челси је у потрази за новим менаџером након отпуштања Грејама Потера.
Како наводи Мирор, Португалац Марко Силва из Фулама могао би да буде његов наследник.
Силва је на челу Фулама од 2021. године и довео је тим до Премијер лиге. Штампа још спекулише са именима Маурисија Покетина, Јулијана Нагелсмана и Роберта де Зербија.
Марко Силва је раније тренирао Есторил и Спортинг у Португалу, као и Олимпијакос у Грчкој, Хал Сити, Вотфорд и Евертон у Енглеској.
Његов највећи резултат био је освајање Купа Португала са Спортингом 2015. године и титуле у Грчкој са Олимпијакосом у сезони 2014/2015. Поред освајања првог места у Чемпионшипу са Фуламом, он је био први и у португалској Сегунди са Есторилом.
Подсећамо, Челси је у недељу сменио Грејама Потера. Овај 47-годишњи Енглез преузео је лондонски клуб у септембру 2022. године, заменивши Немца Томаса Тухела на месту главног тренера.
Препоручујемо
МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ОДУСТАО ОД МИТРОВИЋА? Због инцидента не желе српског репрезентативца
26. 03. 2023. у 13:02
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)