У НАПРЕТКУ КОНАЧНО ОДЛУЧИЛИ: Стиже нови тренер

Недељко Иљукић

21. 02. 2023. у 17:30

НИ Радослав Батак, а ни Милорад Косановић, Са обојицом фудбалски тренера је клуб из Крушевца водио преговоре ових дана о преузимању кормила посрнулог суперлигаша. Оставку је на место шефа струке одмах после пораза од Новог Пазара поднео Душан Ђорђевић, ан ужарену клупу "чарапана" ће на крају да седне - Драган Перишић.

У НАПРЕТКУ КОНАЧНО ОДЛУЧИЛИ: Стиже нови тренер

Профимедиа

Овај 43-годишењи је до сада  радио у Синђелићу, пиротском и сремскомитровачком Радничком, Железничару из Панчева и Раднику из Сурдулице.

Иза себе има и богату играчку каријеру, на домаћој и иностраној сцени у Румунији и Украјини. Пред наследником Душана Ђорђевића је тешка мисија да обезбеди опстанак са популарним “чарапанима” који на последњих осам мечева нису победили у Суперлиги Србије. Последња четири меца нису успели да постигну погодак.

Перишић ће деби на клупи Напретка имати у четвртак на стадиону под Багдалом, када у госте долази Раднички из Ниша.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

ЂОКОВИЋ У ШОКУ КАДА ЈЕ САЗНАО КОЛИКО У ХРВАТСКОЈ ИМА РОДБИНЕ: Нисам то знао!