"КАО ДА МЕ ФУДБАЛ ГУШИ": Варан о одлуци да се повуче из репрезентације
КАДА четири пута будете клупски првак Европе, једном шампион света са репрезентацијом, освојите бројне трофеје у Шпанији... логично је да у једном тренутку понестане мотива и дође до засићења. Управо то је случај Рафаела Варана, француског штопера, који се недавно опростио од националног тима, без обзира на то што је можда и у најбољим годинама, за два месеца ће напунити 30.
ФОТО: АП/Тањуг
Такође, у Француској су били уверени да ће управо он бити нови капитен репрезентације. Али, џабе све. Варану се толико излагање фудбалу мало и смучило, па је у разговору за "Канал плус" додатно образложио одлуку.
- Имамо пренатрпан распоред и играмо нон-стоп. Тренутно се осећам као да се гушим и да Рафаел Варан као фудбалер "гута" Рафаела Варана као човека - истакао је високи дефанзивац.
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)