ЗВЕЗДА ПРОНАШЛА НАПАДАЧА: Партизанов ђак на Маракани

Марко Паунић
Марко Паунић

24. 01. 2023. у 09:56

ЦРВЕНА звезда је коначно нашла решење да појача напад у походу ка титули и учешћу у Лиги шампиона.

ЗВЕЗДА ПРОНАШЛА НАПАДАЧА: Партизанов ђак на Маракани

FOTO: FK Crvena zvezda

Према сазнањима "Максбетспорта", црвено-бели су на корак до довођења Игора Златановића (24).

Момак се школовао у Партизану, али није играо за најбољи тим већ само за филијалу Телеоптик, а сениорску каријеру је кренуо да прави у Раднику из Сурдулице.

Као један од најбољих стрелаца Суперлиге отишао је у Мајорку. Није добио праву шансу и одлазио је на позајмице у Кастељон и Нумансију. У црвеном дресу је давао голове, па је следећа адреса била селидба у Макаби Нетању.

У Израелу је уследила одлична епизода, а ове сезоне је Златановић на 22 утакмице постигао десет голова и имао три асистенције за 1.885 минута проведених на терену.

Следи договор два клуба око обештећења, а бившем младом репрезентативцу, који је за “орлиће” уписао 11 утакмица и постигао два гола, уговор истиче 30. јуна.

БОНУС ВИДЕО: Партизан добио милионски уговор од новог спонзора

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (3)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена