ТЕН ХАГ ПОТВРДИО: Манчестер јунајтед креће у "лов" на нападача

МАНЧЕСТЕР јунајтед ће урадити све да доведе нападача у зимском прелазном року, најавио је менаџер клуба са "Олд трафорда" Ерик тен Хаг, преносе британски медији.

ТЕН ХАГ ПОТВРДИО: Манчестер јунајтед креће у лов на нападача

ФОТО:ЕПА

Клуб са "Олд трафорда" је остао без Кристијана Роналда, који је почетком новембра раскинуо уговор са "црвеним ђаволима". Тен Хаг је потом желео да ангажује нападача који је бриљирао на Мундијалу у Катару, Кодија Гакпа, међутим талентовани Холанђанин на крају је потписао уговор са Ливерпулом.

- Задовољни смо играчима које имамо, али нас у наредном периоду чека много утакмица, биће тешко и напорно - признао је менаџер Манчестер јунајтеда.

Он је поновио да енглеском клубу недостаје квалитетан нападач. Тренутно у шпицу може да рачуна само на Антонија Марсијала, али момак кога прати репутација играча који се пречесто повређује, свакако није неко на кога се могу ослонити у згуснутом распореду који предстоји и борбама на неколико фронтова.

- Потребно је да попунимо нека места, да будемо јачи у нападу. Квалитет је битнији од квантитета. Тражимо играча који треба да испуни и спортски и финансијски критеријум - поручио је Тен Хаг и таки потврдио да креће "лов" на голгетера ове зиме.

Манчестер јунајтед се тренутно налази на петом месту на табели Премијер лиге са 29 бодова.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

МАКСИМАЛНИ НИВО УЗБУНЕ, СИСТЕМ ЈЕ ЗАКАЗАО: Мађар саопштио ужасну вест о ситуацији у Мађарској