ДАНАС САХРАНА СИНИШЕ МИХАЈЛОВИЋА: Патријарх Порфирије и играчи Црвене звезде у Риму
ЛЕГЕНДАРНИ српски фудбалер и тренер Синиша Михајловић биће сахрањен данас на гробљу базилике "Санта Мариа дељи Анђели е деи Мартири" у Риму.
FOTO: EPA
Сахрана почиње у 11 сати. Синиша Михајловић је преминуо у петак у 54. години после дуге и тешке борбе са леукемијом.
На сахрани у Риму очекује се велики број легенди светског фудбала, а "Новости" сазнају да су се у авиону за престоницу Италије нашли патријарх Порфирије и фудбалери Црвене звезде који ће присуствовати сахрани.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЉУДИ, ШТА ЈЕ ОВО БИЛО?! Никола Јокић исписао историју НБА лиге, магична утакмица невероватног Србина
19. 12. 2022. у 07:39 >> 07:43
ЛИОНЕЛ МЕСИ "ОБОРИО" ИНСТАГРАМ: Псовка Аргентинца шокирала свет (ФОТО)
19. 12. 2022. у 07:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!
СЕЛЕКТОР Зоран Терзић уврстио је Тијану у састав за вечерашњи меч са Немачком у оквиру Лиге нације за одбојкашице који ће бити одигран у "Арени" од 20 часова.
11. 07. 2026. у 12:20
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)