БИВШИ ПАРТИЗАНОВАЦ ПОНОВО У СРБИЈИ: Саша Илић му наденуо надимак, хвалио га Илиев, сада потписао за ТСЦ
ФУДБАЛСКИ клубови у Србији окрећу се полако припремама за наставак такмичарске сезоне, а полако се и појачавају пред почетак припремног периода. ТСЦ је тако довео некадашњег фудбалера Партизана.
ФОТО: М. Вукадиновић
Некадашњи фудбалер црно-белих Милан Радин, или "Ракелеле", како му је надимак дао Саша Илић, на прагу је ТСЦ из Бачке Тополе, преноси "Моцарт спорт".
Радин је каријеру почео у Новом Саду, наступао је за Југовић, Сенту, Раднички из Нове Пазове, Младост из Лучана... Сада би могао да буде прво појачање суперлигаша са севера Србије.
Наступао је још за Вождовац и Партизан где је наступао од 2016. до 2018. године. Након тога кренула је његова интернационална каријера, наступао је за Актобе и Корону. Након тога још једном се вратио у Србију, носио је дрес Инђије, па Динама из Батумија.
При доласку у Хумску, тадашњи спортски директор црно-белих Ивица Илиев имао је само речи хвале за младог Радина.
- Оно што сам рекао за Евертона кажем и за њега - играч је каквог, по мом мишљењу, годинама није било у нашој земљи. Никада нисмо уложили толико напора као за овог играча - истакао је тада Илиев.
Препоручујемо
ЕТНОЛОГ ОТКРИВА: Ево да ли жена може да преузме славу - ова правила налаже црква
13. 12. 2022. у 11:45
КАКО ЈЕ ТИТО ГОВОРИО ЕНГЛЕСКИ: Порука за Американце, смех и пуцкетање прстима (ВИДЕО)
13. 12. 2022. у 09:59
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)