ЗВЕЗДА КРЕНУЛА ПО РЕПРЕЗЕНТАТИВЦА СРБИЈЕ: Играо против фудбалских великана, познато колико траже за њега

Часлав Вуковић

13. 12. 2022. у 09:36

ЦРВЕНА звезда је решена да у зимском прелазном року појача везни ред репрезентативцем Србије Немањом Максимовићем, али неће бити лако да шампион наше земље реализује овај трансфер.

ЗВЕЗДА КРЕНУЛА ПО РЕПРЕЗЕНТАТИВЦА СРБИЈЕ: Играо против фудбалских великана, познато колико траже за њега

ФОТО: Н. Параушић

Познати шпански лист "АС" је потврдио да су црвено-бели заинтересовани за 27-годишњака из Бање Ковиљаче.

Максимовићу уговор са Хетафеом истиче 2024. године, а клуб из предграђа Мадрида неће да се одрекне услуга Србина за мање од 10.000.000, што Звезда вероватно није спремна да издвоји за једног играча.

Додатни проблем црвено-белима може да представља то што је везиста одиграо све три утакмице за "орлове" на Светском првенству у Катару и сигурно је додатно себи подигао цену.

Максимовић је каријеру почео у млађим категоријама Црвене звезде, а потом је као сениор играо Домжале, Астану и Валенсију одакле је за 10 милиона евра појачао Хетафе.

Он је био члан две златне генерације српског фудбала. Најпре је 2013. године освојио Европско првенство за играче до 19 година, а онда и 2015. Светско првенство за узраст до 20. У сениорској репрезентацији нашег националног тима има 42 наступа.

Остаје да се види да ли ће Звезда успети да пронађе начин и доведе играча који би био велико појачање за други део сезоне.

Немања је у каријери играо против најбољих играча данашњице попут Лионела Месија, Кристијана Роналда, Луке Модрића, Карима Бенземе...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Коментари (2)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута