ШМЕКЕРСКИ ПОТЕЗ АРСЕНАЛА: Разбили Форест и послали невероватно моћну поруку (ФОТО)

30. 10. 2022. у 17:34

ФУДБАЛЕРИ Арсенала Савладали су Нотинегм Форест у 14. колу Премијер лиге резултатом 5:0, а код првог гола одушевили су јавност. .

Изабраници Микела Артете су у овај дуел ушли као апсолутни фаворити, и то су од самог старта меча потврдили.

Повели су већ у петом минуту када је Сака убацио лопту у казнени простор ривала, где ју је Габријел Мартинели главом сместио у мрежу.

Након тога састав Арсенала одушевио је све. Гол су прославили раширивши дрес на коме пише Пабло Мари у знак подршке фудбалеру који је избоден у супермакерту у Милану.

Шпанац је иначе играч Арсенала, а за Монцу наступа као позајмљени фудбалер.

Ипак, на срећу свих, он је након напада хитно пребачен у болницу где му је рана санирана те ће се вратити на терен кроз два, три месеца.

До краја меча уписали су се и Рајс Нелссон у 49. и 52. минуту, пет минута касније постигао је гол и Томас Парти, а Мартин Едегорд је у 78. минуту поставио коначан резултат 5:0.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35