САИГРАЧИ СЕ ХВАТАЛИ ЗА ГЛАВУ: Да ли је управо постигнут најбољи гол у футалу свих времена? (ВИДЕО)

30. 10. 2022. у 15:37

ФУТСАЛ и његов "старији брат", фудбал, изнедрили су бројне мајсторије, али један гол на малим теренима ушао је управо у најужи избор за најлепши који је постнут.

Твитер / MatchTV

Футсал је све популарнији широм планете, а и не чуди имајући у види какви мајстори га све играју.

Чаролије "на петопарцу", голови "из прве", акције као из видео-игрица... Све то ово "мини" верзију "великог фудбала" чини атрактивном, али су бројне индивидуалне бравуре пале пред оним што је у руском првенству сада урадио Андреј Батирев.

Он је на мечу свог Тјумена и КПРФ-а (који је окончан резултатом 3:3) у 22. минуту другог полувремена на нестваран начин затресао мрежу ривала.

Голман Денис Суботин му је преко целог терена бацио лопту руком, а Батирев високо подигао ногу и петом, из "мртвог угла", послао неодбрањив ударац у мрежу ривала.