СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Тежак ударац за Келн пред долазак у Хумску

Марко Паунић
Марко Паунић

10. 10. 2022. у 10:16

Фудбалери Партизана са доста самопоуздања улазе у нови дуел са немачким Келном у оквиру групне фазе Лиге конференција.

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Тежак ударац за Келн пред долазак у Хумску

Фото: EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Победили су фаворизованог противника у гостима, сада ће играти пред својим навијачима, а између тога су остварили убедљив тријумф над Вождовцем у Суперлиги Србије.

Са друге стране, Келн је очигледно уздрман поразом од "парног ваљка" прошлог четвртка. У недељу су прегажени на гостовању Борусији Менхенгладбах (2:5), мада ко зна којим током би утакмица ишла да крило Флоријан Кајнц није скривио пенал и добио други жути картон у финишу првог полувремена код резултаата 1:1.

На истој утакмици, "јарчеви" су доживели још један ударац због кога ослабљени путују у Београд.

Везиста Дејан Љубичић је озбиљно повредио колено у 40. минуту, а заменио га је Кингсли Шнидлер који је против црно-белих одиграо свих 90 минута.

Ипак, Бечлија хрватског порекла је виђен од стране појединих немачких медија као стартер за меч у Хумској, међутим, та опција је сад дефинитивно отпала. Према првим прогнозама, Љубичић неће играти до краја године.

Подсетимо, Келн ће бити и без подршке навијача на стадиону Партизана, због великих нереда које су правили током гостовања Ници у 1. колу.

БОНУС ВИДЕО: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

Трансфер бомба! Црвена звезда доводи сјајно појачање, Дејан Станковић лично одабрао! Скаути више пута ишли да се увере у толики квалитет