ПАРТИЗАН ГА РАЗБИО, САД НЕ МОЖЕ ДА СЕ САСТАВИ: Келн доживео бламажу у Немачкој, али то није његов једини проблем пред долазак у Београд

09. 10. 2022. у 18:05

ФУДБАЛЕРИ Келна доживели су тежак пораз пред гостовање у Хумској, а то није једини проблем за "јарчеве" пред дуел Лиге конференција.

Марвин Фридрих је у 27. минуту Борусији донео вођство, сјајно је реаговао након корнера по десној страни.

Четири минута трајала је радост домаћина, Флоријан Кајнц изједначио је са пенала.

Треба напоменути да је стрелац гола за госте у 45. минуту искључен из игре, због другог жутог картона када је направио пенал.

Рами Бенсебаини је само минут касније, такође са најстроже казне поново Менхенгладбаху донео вођство 2:1. Додатну главобољу направила је и повреда једног од најбољих играча Дејана Љубичића, Аустријанац је игру напустио у 40. минуту.

Одмах на стартудругог полувремена Ларс Штиндл повисио је на 3:1, а Бенсебаини је другим голом повисио на 4:1.Денис Хусеинбашић је у 83. минуту постигао други гол за Келн на мечу, а Маркус Тирам је у 91. минуту меча поставио коначан резултат 5:2.

Ипак, иако коначан резултат није нимало леп из угла навијача Келна, присталице Партизана треба да имају у виду да "распад система" њиховог наредног евро-ривала није био баш потпун.

Келн је, наиме, и са играчем мање у другом полувремену дозволио ривалу само три шута у оквир гола, колико се десило и док је бројно стање било исто, а до искључења Каинца.

Супарник црно-белих је имао 16 обећавајућих напада, што је с десеторицом на терену само спласло на десет, што неки тимови ни у комплетном саставу не успеју за 45 минута. Голове погледајте кликом на линк.