ГОЛ КОЈИ ЈЕ ЛУКА ЈОВИЋ ЧЕКАО ДВА МЕСЕЦА! Српски голгетер скинуо велики терет са плећа (ВИДЕО)

06. 10. 2022. у 22:51

ФУДБАЛЕРИ Фиорентине данас су гостовали у Шкотској, екипи Хартса у оквиру групне фазе Лиге конференција.

Тим из Фиренце рано је начео мрежу клуба из Единбурга голом Мандрагоре на асистенцију Терзића у 4. минуту.  Куаме је дуплирао предност свог тима у 42. а Лука Јовић стигао је до гола који ће му у великој мери значити за самопоуздање, након пада форме у последњих неколико утакмица..

Играо се 79. минут када је српски голгетер крунисао лепу тимску акцију свог тима и поставио коначних 3:0.

Јовић пре гостовања на "Тајнкалсу" није постигао гол пуна два месеца, тако да ће ово бити тренутак који би могао да му улије прекопотребну дозу самопуздања пред наставак сезоне. Било му је потребно да утиша критичаре, чији гласови се добрано чују на "чизми" у последње време.

Бонус видео: Кад је у халу ушао војни оркестар, "гробари" и "делије" загрмели као један!