МОНАКО СТИГАО ДО ДРУГЕ ПОБЕДЕ У ЗВЕЗДИНОЈ ГРУПИ: Кнежеви славе Бен Једера, црвени картон пресекао Трабзон

06. 10. 2022. у 21:16

ФУДБАЛЕРИ Монака савладали су Трабзон са 3:1 на стадиону "Луј други" у 3. колу Лиге Европе.

Ова утакмица се тиче и Црвене звезде, пошто се француски и турски клуб налазе у групи Х заједно са шампионом Србије и мађарским Ференцварошем.

Гости су меч почели онако како нису желели. Играо се 11. минут када Максимилијано Гомез зарадио директан црвени картон.

Домаћи су искористили бројчану предност на терену и до предности су дошли у 14. минуту када је Висам Бен Једер затресао мрежу ривала. Исти играч је у надокнади првог полувремена дуплирао предност Кнежева.

Монако је наставио да напада и за такав приступ је стигла награда у виду трећег гола који је постигао Аксел Дисаси.

Почасни погодак за шампиона Турске био је дело Анастасиоса Бакасетаса коме је ово био први гол у такмичењу, али има две асистенције.

У другој утакмици Црвена звезда је прегазила Ференцварош и сада баш као и Трабзон има три бода, док по шест имају Монако и Фради.

БОНУС ВИДЕО: Кореографија "делија" на мечу Црвена звезда - Ференцварош

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36