ЗВЕЗДА СЕ ПОЈАЧАВА У ФИНИШУ ПРЕЛАЗНОГ РОКА: Везиста Чукаричког пред повратком међу црвено-беле
ЦРВЕНА звезда одлучила је да буде активна пред сам крај прелазног рока и појача се на позицији задњег везног.
FOTO: M. Vukadinović
Поново би црвено-бели дрес требало да обуче Срђан Мијаиловића, фудбалер Чукаричког, који би се тако после девет година вратио на "Маракану".
Посао између два клуба и играча ће највероватније бити окончан у току сутрашњег дана, када се и завршава прелазни рок у нашој земљи.
Мијаиловић је 2013. године напустио Звезду и отишао у турски Кајзери. Након тога је каријеру наставио у руском Крила Совјетову, тамо је био све до 2020. године када се вратио у српски фудбал и постао члан Чукаричког.
За "брђане" је у том периоду одиграо 67 утакмица, постигао је два и асистирао за пет голова. Док је носио црвено-бели дрес тренирао га је Роберт Просинечки, који га је младог "гурнуо у ватру" и популарни "жути" је веома ценио његове квалитете.
Оно што је занимљиво у вези са момком из Пожеге је то да је зимус био близу доласка у Партизан, али до договора на крају није дошло, па ће се Мијаиловић вратити у клуб у којем је направио прве озбиљне кораке.
Подсетимо, Црвена звезда сутра од 18.45 гостује Трабзону у другом колу Лиге Европе.
БОНУС ВИДЕО: Милојевић: Постали смо тим
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)