ПОЧЕЛА "МИСИЈА СЛОВАЦКО" Фудбалери Партизана отпутовали у Чешку на меч 1. кола ЛК

ФУДБАЛЕРИ Партизана отпутовали су данас у Чешку на меч првог кола групе Д Лиге конференција са екипом Словачко.

ПОЧЕЛА МИСИЈА СЛОВАЦКО Фудбалери Партизана отпутовали у Чешку на меч 1. кола ЛК

ФОТО: Партизан/ М. Тодоровић

Тренер Партизана Гордан Петрић одржаће вечерас конференцију за медије на којој ће најавити дуел са чешким клубом.

Конференција за медије је заказана за 17.30, уз директни пренос на Партизановом Јутјуб каналу.

Утакмица ће бити одиграна сутра од 18.45 часова у месту Ухерске Храдиште на југоистоку Моравске.

Главни судија меча биће Ирац Роб Харви, док ће му помагати Роберт Кларк и Вејн Мекдонел. Четврти судија је Роб Хенеси.

У исто време у Француској биће одигран други дуел првог кола групе Д Лиге конференција између Нице и Келна.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?