ХРВАТСКА СЕ СТИДИ: Километарске колоне на аутопуту због - њих (ФОТО/ВИДЕО)
НА аутопуту Загреб-Осијек у Хрватској данас је дошло до инцидента са навијачима, због чега је привремено заустављен саобраћај, а колона је била дугачка девет километара, саопштио је Хрватски аутоклуб (ХАК), пренела је Хина.
Фото: Принтскрин
Полиција је објавила шта се тачно догодило у инциденту у којем је учествовала сплитска "торцида", односно, навијачи Хајдука.
"Око 15.00 на одмаралишту Јадова, навијачи Хајдука који се су се кретали на релацији Загреб-Осијек, изашли из својих возила маскирани кацигама и зауставили саобраћај. Могући повод био је сукоб с навијачима Динама који су ишли на утакмицу у Шибеник", објавила је полиција, преноси портал Индеx.
Додаје се да је полиција предузела све мере да до туче не дође.
"Спречен је сукоб навијача, без употребе силе, а поред аутопута су биле пронађене палице", навели су из полиције.
Бонус видео: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (4)