НОВИ ПАЗАР НАСТАВИО СА ПОБЕДАМА: Мајдевац срушио Напредак, Крушевљани морају још да чекају на тријумф

19. 08. 2022. у 22:30

НОВИ Пазар је наставио да ређа победе у Моцарт Бет Суперлиги Србије, пошто је победио Напредак са 2:1 као домаћин у 7. колу.

Изабраници Владимира Гаћиновића наставили су да нижу тријумфе, ово им је био четврти везани и то после три уводна пораза у овој сезони.

Домаћини су били ти који су први дошли до предности. Играо се 40. минут када је на асистенцију Бојице Никчевића мрежу гостију затресао Митар Ергелаш.

Играчи које са клупе предводи Душан Ђорђевић су кренули по изједначење и до њега су дошли у 55. минуту преко Немање Крстића.

Тај гол је сигурно улио наду навијачима клуба из Крушевца да могу да упишу прву победу у новој сезони, ипак разуверио их је Андрија Мајдевац који је у 76. минуту био прецизан са беле тачке.

Да ствар за Напредак буде још гора од 77. минута су остали са десеторицом због црвеног картона који је добио Дејан Керкез. До краја мече промене резултата није било.

Нови Пазар се сада налази на 3. месту на табели са 12 бодова, док су Крушевљани на 14. позицији са два бода и једина су екипа уз Радник и нишки Раднички који не знају за победу ове сезоне.