ЧУКАРИЧКИ СЕ ОПРОСТИО ОД ЕВРОПЕ: Холанђани демонстрирали разлику у класи и заказали дуел са Фиорентином

11. 08. 2022. у 20:57

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког данас су гостовали фаворизованом Твентеу, и поражени су резултатом 4:1.

"Брђане" је ово ноћи чекао тежак задатак, готов па немогућа мисија против великог фаворита, јер су у првом сусрету у Београду поражени са 3:1.

Ипак, старт из снова за нашег представника. Напад по левој страни, лопта у фор за Аџића, у казнени, повукао је, дошао до петерца, а онда је послао испод голмана Твентеа, а Чукарички је умирио препун стадион у Холандији и повео са 0:1.

А онда, право ниоткуда Твенте је стигао до изједначења. Бадамоси је промашио лопту код центаршута домаћина искоса са леве стране, она је дошла до Робина Препера коме није било тешко да је смести у мрежу. Брзо су распрешени снови Чукаричког.

Већ у 34. минуту, пресликана акција оне од пре десетак минута, Ротс је центрирао са десне стране у срце казненог, утрчао је Влап, опет је остао сам на ивици петерца, само се поклонио и главом матирао Мићовића за 2:1.

Све наде Чукаричког угасио је Цолис у 74. минуту.

А тачку на и ставио је исти играч. Ушао је са клупе грчки фудбалер и са два гола окончао овај меч.

Фудбалери Твентеа, у наредном колу квалификациај за лигу Европе играће са итијалинаском Фиорентином, за коју наступају Никола Миленковић и Лука Јовић.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45