ТОТАЛНИ БОЈКОТ, ПРАЗАН ОЛД ТРАФОРД НА ДЕРБИЈУ ПРОТИВ ЛИВЕРПУЛА? Навијачи Манчестер јунајтеда по сваку цену желе да отерају Глејзере (ФОТО))
ПОРАЗ од Брајтона и, што је још горе, очајна игра тима, најавили су још једну суморну сеезону за Манчестер јунајтед, а навијачи посрнулог гиганта то очигледно више не желе да трпе.
ФОТО:ЕПА
Одавно је познато да за све лоше што се дешава у клубу, па и раније, док су се трофеји освајали, навијачи, посебно они који се окупљају на чувеном Стретфорд енду, криве породицу америчких предузетника, који никада нису посебно крили да их фудбал интересује само у оквирима бизниса.
Група навијача покренула је акцију на Твитеру и преко ове друштвене мреже позива на бојкот утакмица Јунајтеда, као и производа компанија које спонзоришу клуб, а све у нади да ће губитакфинансијске добити натерати Глејзере да продају Манчестер.
У склопу акције, Твитером се шири хештег #EmmptyOldTraford (Празан Олд Трафорд) а навијаче у намери бојкота не спречава ни чињеница да је следећи гост Јунајтеда највећи ривал Ливерпул који треба да гостује на "Театру снова" већ 22. августа.
"Ово више не може да се трпи", "Време је да преломимо", "Глејзери одлазите ОДМАХ!" само су неке од порука бесних и озлојеђених навијача.
- Највећа утакмица у енглеском фудбалу се само једном годишње игра на нашем стадиону, али промене захтевају жртву. Не долазите на утакмицу - можда је и најупечатљивија порука
Остало је још 13 дана до поменутог највећег дербија енглеског фудбала. Остаје да се види да ли ће и у којој мери овај бојкот успети.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ЗАКОРАЧИЛА КА ЛИГИ ШАМПИОНА: Црвено-бели обезбедили евро-такмичење по групама! (ВИДЕО)
09. 08. 2022. у 20:51 >> 20:51
СРБИН ИГРА У СИНСИНАТИЈУ: Доминик Тим одустајањем отворио врата Крајиновићу
09. 08. 2022. у 14:53
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)