УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Познато ко суди Звезди и Партизану у европским мечевима
ЕВРОПСКА фудбалска унија (УЕФА) делегирала је арбитре за мечеве српских клубова у еврокуповима,
ФОТО: ФК Партизан/М.Тодоровић/М. Вукадиновић
На реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу Европе између Партизана и АЕК Ларнаке главни арбитар бити искусни Шпанац Хозе Марија Санчез Мартинез.
Меч у Хумској на програму је 11. августа у 21.00.
Фудбалери Црвене звезде практично су елиминисали Пјуник тријумфом од 5:0 у Београду, па ће реванш трећег кола квалификација за Лигу шампиона у Јерменији (9. август, 19.00) за њих бити формалност, а на центру ће бити шкотски арбитар Вили Колум.
Фудбалери Чукаричког гостоваће Твентеу у четвртак (19.00) у реваншу трећег кола квалификација за Лигу конференција, а судија на мечу у Енсхедеу биће Кристо Товер из Естоније.
Најбољи српски арбитар Срђан Јовановић судиће дуел Митјиланд - Бенфика у квалификацијама за Лигу шампиона, док је Новаку Симовићу додељен меч између Слајга и Викинга у квалификацијама за Лигу конференција.
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (21.00). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)