ДАО ГОЛ ПАРТИЗАНУ И НАПРАВИО ДВА ПЕНАЛА: Тренер Радничког потврдио растанак са фудбалером

04. 08. 2022. у 09:03

РАДНИЧКИ из Ниша направио је радикалан потез након лошег старта сезоне, клуб је отпустио двојицу фудбалера и тренера голмана.

Клуб више не рачуна на Бојана Млађовића и Лазара Арсића!

Млађовић је дефанзивац који је сјајно почео сезону, јер је дао гол Партизану у 2. минуту, да би до краја направио два пенала против црно-белих. Онај други у 97. минуту када је Рикардо Гомеш погодио за коначних 3:3.

Потом је и против Гзире на Малти скривио најстрожу казну и то га је коштало игре у реваншу, те и против ТСЦ-а у Суперлиги Србије.

- Проценили смо да нам Арсић и Млађовић више нису потребни. Спортски директор Александар Јовановић и ја разговарали смо с њима и одлучили да им омогућимо да потраже нову средину. Клуб ће раскинути уговоре с њима - рекао је тренер Нишлија Томислав Сивић, преноси "Спортски журнал", и додао:

- На састанку са екипом уочи меча са Бачкотополчанима, крајем прошле седмице, председник Ивица Тончев саопштио је да клуб прекида сарадњу са Завишом Пејићем, тренером голмана. Форма наших чувара мреже је највероватније једини разлог.

Раднички је на пет утакмица на старту сезоне (дуел са Колубаром одложен) изгубио од Црвене звезде (4:0) и ТСЦ-а (3:0), ремизирао са Партизаном (3:3), те играо 2:2 и 3:3 са Гзиром која је Нишлије избацила на пенале.

БОНУС ВИДЕО: Парни ваљак у Хумској

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17