ОВО ЈЕ ЛУЂЕ ОД "БУГАРИ ПЛИВАЈУ ЗА ЧАСНИ КРСТ": Апсолутно невероватна утакмица у нашем комшилуку (ВИДЕО)

18. 07. 2022. у 20:46

ЦСКА 1948 је као велики фаворит гостовао екипи Пирина у 3. колу бугарске Прве лиге. Иако локални љубитељи нису гледали квалитетну утакмицу, о ремију (1:1) и његовој невиђеној завршници сада прича свет.

ОВО ЈЕ ЛУЂЕ ОД БУГАРИ ПЛИВАЈУ ЗА ЧАСНИ КРСТ: Апсолутно невероватна утакмица у нашем комшилуку (ВИДЕО)

Сви знају за чувени снимак с Јутјуба, "Бугари пливају за часни крст", када се свашта невероватно дешава приликом поменутог пливања, али... ништа мање занимљива није била ни поменута утакмица.

Пирин је до вођства дошао у 5. минуту меча, Преслав Јорданов је шокирао фаворита, а онда су одолевали домаћи на стадиону Христо Ботев све до 96. минута.

Тада је играч ЦСКА Хубчев прилично лоше проиграо Охенеа, он се некако наместио на шут, а ВАР је сматрао да се мора досудити пенал за фаворита. Ивајло Чочев је погодио за 1:1, разбесневши домаће играче и навијаче. Са трибина је ка судијама полетело све што им је било на дохват руке. Али, то није било све...

Играло се још, и још, и још.

Иако је меч био продужен "само" шест минута, на истеку (чак) 11. минута надокнаде фудбалер аутсајдера, Пирина, Преслав Јорданов, пао у казненом простору ривала после судара са Лазаром Марином. Домаћини су, наравно, желели једанаестерац, а судија је на њихово запрепаштење - уместо пенала, "свирао" крај.

Играчи Пирина су као хијене окружили арбитра, негодовали због "целокупног третмана" у данашњем мечу.

Али, ни то није било све.

Страсти се уопште нису смиривале, тренер разочараних (и врло бесних) домаћих, Светослав Ђаков, покушао је да се обрачуна са судијама, а око њих су се брзо нашле велике полицијске снаге и обезбеђење.

Они су их отпратили до свлачионица, учинивши ову "лудницу од меча" стварно посебном.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...