ЈУНАЈТЕД ПРЕГАЗИО ЛИВЕРПУЛ: Тен Хаг дебитовао победом на клупи "црвених ђавола"

Ч. В.

12. 07. 2022. у 17:11

МАНЧЕСТЕР јунајтед прегазио је Ливерпул у пријатељској утакмици са 4:0 одиграној у Бангкоку (Тајланд).

ЈУНАЈТЕД ПРЕГАЗИО ЛИВЕРПУЛ: Тен Хаг дебитовао победом на клупи црвених ђавола

Иако утакмица није била такмичарског карактера сваки тријумф против великог ривала је леп. Тако се на најбољи могући начин навијачима клуба са "Олд Трафорда" представио нови тренер Ерик тен Хаг.

Треба рећи и да Јирген Клоп није играо са најјачим саставом, али то не умањује убедљиву победу Јунајтеда који је играо са најбољим саставом у овом тренутку.

"Црвени ђаволи" су постигли три гол за полувреме, а у стрелце су се уписало Џејдон Санчо, Фред и повратник са позајмице из Севиље Ентони Марсијал.

Јунајтед је до краја утакмице још једном затресао мрежу ривала. Играо се 76. минут када је млади Факундо Пелистри поставио коначан резултат.

Хари Мегвајер и другови наредни меч играју против Мелбурн Викторија, 15. јула, док Црвени истог дана играју против Кристал Паласа.

БОНУС ВИДЕО: НИ МЕСИ НИ РОНАЛДО: Погледајте листу најбољих стрелаца у историји Мундијала